Ida-Viru Loomeklastri hommikukohv loovettevõtjaga NR6

10.11.2022

Ida-Viru Loomeklaster kutsub: "Hommikukohv loovettevõtjaga".

Kuues hommikukohv on 10.11. kell 9.00.- 10.00. (ZOOM'is).

Kas te olete juba kursis, et auto rehvidest saab teha jalanõusid?  Ja mitte mingeid igavaid musti kummikuid, vaid VÄGA ägedaid disainitud jalanõusid! Neid valmistatakse Eestis, täpsemalt Tartus, ja müüakse üle maailma. Kui Sa taha olla nii trenditeadlik kui ka säästvat tarbimist toetav inimene siis peaksid Sa meie kohvihommiku lõpuks juba tellima endale uued KIRA jalanõud või dressid ära...aga võtame aja ja räägime brändi loojatega, kuidas selline idee jõudis üldse ideest tegelikkuseni? Kuidas on neil läinud oma toote arendus? Millised olid kitsaskohad ja esimesed suured võidud?  Mul on hea meel teile esitleda brändi KIRA ja tema tegusaid juhte – Sirli  ja Birgit. Tandem on ka värske ka Eesti Disainiauhinnad 2022.a toote disaini VÕITJAD!!


Sirli Ratasepp kes on kodumaise jalatsibrändi KIRA kaasasutaja ja disainer.
KIRA jalatsibränd sündis sõna otseses mõttes vastusena tänapäevasele ületarbimisele. Lühikese elueaga tooted on koormaks nii kandjale kui keskkonnale – nende tootmine kulutab asjatult ressurssi, nukker kvaliteet kurvastab kandjat ning prügi tekib aina juurde. Tegelikult vajame me olenemata kliimavööndist mugavaid ja praktilisi jalanõusid, mis näevad kenad välja ning paitavad südametunnistust, sest need on valminud jätkusuutlikul moel.


KIRA on lihtne ning ajatu, tuletades meile ikka ja jälle meelde, kuidas vähem on alati rohkem – nii meie enda kui ka keskkonna jaoks.

Ootame teie aktiivset tagasisidet hommikukohvi kohta ja ettepanekuid külaliste kohta: piia.tamm@ivek.ee

Hommikukohvi jutud salvestame ning neid saab hiljem järelekuulata meie kodulehelt: loomeklaster.ee

Vali endale jalanõud siit: kirasustainable.com ja registreeru kohtumisele Zoomis!

SALVESTUS

/avaldatud 25.10.2022