VALMINUD ON MAAKONNA LOOVATE INIMESTE TUTVUSTAVAD LÜHIVIDEOD JA ESIMESED TASKUHÄÄLINGUTE EPISOODID.

29.12.2023

Head loomemajanduse sõbrad,

Meil on hea meel edastada, et meil on valminud Ida-Viru loomemajanduse valdkonna ettevõtjaid tutvustavad lühivideod ja ka taskuhäälingu esimesed 6 episoodi.

Ida-Virumaal on peidus veel andekaid ja põnevaid inimesi ja nende lugusid. Lühivideod tutvustavad meie maakonnas tegutsevaid kultuurikorraldajaid, kunstnikke; fotograafe ja muusikuid. Lühivideodes nad kõik vastavad samadele küsimustele ja avavad niimoodi iseennast ja ka meie maakonda. Kõik episoodid on leitavad käesolevalt lehelt:

https://loomeklaster.ee/videod

 

Taskuhäälingutes „Hommikukohv loov ettevõtjaga“ kuues esimeses episoodis saab kuulata pikemaid lugusid meie maakonna loovate inimestega. Taskuhäälingu juhiks on maakonna kultuurikorraldaja Kaisa Pukk. Läbi Kaisa külaliste saame läbilõike maakonna kultuurikihist st nii pärandist kui ka võimalikest tuleviku suundumustest.

Kuulamiseks valisime peaaegu kõik loomevaldkonna mitmekesised teemad – kunst, muusika, pärimus, toidukunst, muuseumite pärandid, ajalugu – ehk suures plaanis kõik, mis ühendab loovaid inimesi.

https://loomeklaster.ee/podkast

Soovime Teile head vaatamist, mõnusat kuulamist, häid uusi mõtteid ja koostööprojekte ning inspiratsiooni oma järgmisteks tegevusteks!

 

Lühivideod ja taskuhäälingu episoodid on valminud projekti „Ida-Viru loomeklastri käivitamine (ER227)“ raames, mida kaasrahastab Euroopa Liit Euroopa naabrusinstrumendi raames.