Ida-Viru loomeettevõtjate maakondlikud kontaktreisid 10.12, 5.12, 13.12/2023

10.11.2023

Hea loomevaldkonnas tegija!

Veel on võimalik osa saada ja registreeruda võrgustiku ringreisile. Hea huviline, kui sa soovid kaasa tulla siis palun kiirusta ja pane ennast kirja.

Ehitame koos maakonna loomeettevõtjate võrgustikku!

Ida-Viru Loomeklaster korraldab 2023. aastal novembri ja detsembri kuus maakonna loomemajanduse valdkonnas tegutsevatele ettevõtjatele kokku kolm kontaktreisi nimetusega - „Ehitame Ida-Viru loovettevõtjate võrgustikku!“.

Antud reiside eesmärgiks on kasvatada maakonnas tegutsevate loovettevõtjate võrgustikku ja saada paremini omavahel tuttavaks. Läheme loovatele ettevõtjatele külla või kohtume nendega ja saame teada, et kuidas nad tegutsevad ning näha, mida nad teevad.

Reisist saavad osa võtta üle Ida-Viru maakonna kõik loomemajanduse valdkonnas tegutsevad ettevõtjad Narvast kuni Lüganuse vallani. Ootame kontaktreisidest osa võtma Ida-Virumaal loomevaldkonnas tegutsevaid OÜ, FIE või MTÜde juhatuse liikmeid või juhte. Loe loomemajanduse ja sinna kuuluvate valdkondade kohta rohkem siit - https://www.kul.ee/kunstid-ja-loomemajandus/loomemajandus

Kohtumised annavad igaühele võimaluse loomemajanduses toimuva kohta saada uusi kontakte, leida koostööpartnereid, laiendada silmaringi, õppida teistelt ja teiste kogemusest, jne.

„Ehitame Ida-Viru loovettevõtjate võrgustikku!“ ringreisid toimuvad järgmiselt:

1. Kontaktreis piirkonnas – Purtse, Kohtla-Järve, Toila. Toimumisaeg: 10.11.2023

NB! Eelregistreerumine kuni 08.11.23. Buss väljub Narvast kell 9:00, peatus Jõhvis kell 9:45 ja jõuab tagasi Narva orienteeruvalt kella viieks, vajadusel vahepeatus Sillamäel.

registreeru https://forms.gle/5r36a6jw21SFvTsr8

2. Kontaktreis piirkonnas - Alutaguse ja Jõhvi vald. Toimumisaeg: 05.12.2023

NB! Eelregistreerumine kuni 01.12.23. Buss väljub Narvast kell 9:00, vahepeatus Sillamäel (vajadusel) ja peatus Jõhvis kell 9:45. Buss jõuab Narva tagasi kella viie paiku.

registreeru https://forms.gle/5r36a6jw21SFvTsr8

3. Kontaktreis piirkonnas – Narva. Toimumisaeg: 13.12.2023

NB! Eelregistreerumine kuni 10.12.23. Buss väljub Jõhvist kell 9:00, vajadusel vahepeatus Sillamäel, tagasi Jõhvi jõuame õhtul kella viieks.

registreeru https://forms.gle/5r36a6jw21SFvTsr8

Igal kontaktreisil külastatakse või toimub kohtumine umbes 4-5 kohaliku loomemajanduse valdkonda kuuluva ettevõtjaga, kes räägib endast ja oma ettevõttest, mida toodab või millist teenust pakub, kuidas praegu läheb, jne. Ehk siis milline on tema lugu. Kohtumiste pikkused umbes 1 tund.

Kõik ringreisid toimuvad tellitud bussiga või vajadusel olen ka ise transpordiga abiks. Tegemist on terve päeva sündmusega. Algusaeg ca kell 9.00 (Narvast tulijatele) ja päeva lõpp umbes kell 5 õhtul. Päeva sees pakume ka kehakinnitust.

Suhtlus toimub kahes keeles – eesti ja vene keeles.

Kontaktreisidest osavõtt on TASUTA. NB! Kuid igale reisile on kindlasti vajalik eelnevalt registreeruda. Saad seda teha allpool registreerimisvormis. NB! Osalejate arv on piiratud (grupi suurus max 15 inimest). NB! Registreerudes kontaktreisile annad oma kinnituse selles osaleda.

Soovi korral võib kaasa võtta sularaha, sest mitmest kohast, mida külastame saab kohapealseid tooteid ka kaasa osta.

Loomeettevõtjate maakondlikud kontaktreisid toimuvad EL ja Kultuuriministeeriumi toel projekti - „Ida-Viru loomeklastri käivitamine“ (ER227) kaasrahastab Euroopa Liit Euroopa naabrusinstrumendi raames.

Võrgustiku reiside info ja kontakt: Kersti Liiva, loomemajanduse projektijuht, tel 5158929, e-post: kersti.liiva@ivek.ee